WOOLMED® to polska marka, która powstała jako odpowiedź na potrzebę profilaktyki bólu stawów i kręgosłupa. Tworzymy odzież i bieliznę do codziennego użytku dla osób w każdym wieku, ceniących naturalne rozwiązana. Ich kluczowym zadaniem jest ochrona newralgicznych miejsc, które szczególnie narażone są na częste urazy i dolegliwości. Unikatowe połączenie materiałów sprawia, że nasze produkty wpływają na lepszą stabilizację i zmniejszenie stanów zapalnych kręgosłupa. Zapewniają przy tym maksymalną ochronę i komfort użytkowania przez cały rok – bez względu na rodzaj wykonywanej aktywności, czy warunki atmosferyczne.

Wyselekcjonowane materiały


Wysokiej jakości materiały gwarantują długa żywotność i wytrzymałość. Zastosowana bawełna lub wymiennie włókno bambusowe - delikatna i przewiewna, wpływa na lepszą oddychalność. Naturalna wełna merino – miękka, przyjemna w dotyku, hipoalergiczna, utrzymuje stałą temperaturę ciała w newralgicznych miejscach.

Staranne wykonanie


Opracowany krój sprawia, że produkty idealnie dopasowują się i przylegają do ciała. Płaskie szwy eliminują ryzyko otarć i uczucie dyskomfortu. Elastyczne nici zapewniają swobodę ruchów i pełen komfort podczas każdej czynności. Wydłużony krój zapobiega efektowi gołych pleców, niwelując ryzyko zawiania. Dodatkową zaletą jest niezobowiązujący styl, dzięki czemu odzież pasuje do każdego stylu ubierania się. 

Produkowane w Polsce


Całość produkcji odzieży Woolmed realizowana jest w Polsce. To pozwala na stałą kontrole jakości produktu, daje gwarancję elastyczności w kreowaniu nowych rozwiązań oraz szybkiej odpowiedzi na zapotrzebowanie klientów.

Testowane i polecane przez specjalistów


Nasze produkty były poddawane wieloletnim testom, posiadają pozytywne opinie specjalistów, są także chronione w Urzędzie Patentowym.